8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

а дизелот за 9 денари

Бензините ќе поевтинат за 6,5 денари, а дизелот за 9 денари

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) денеска одржува седница на која треба да бидат вкалкулирани новите изменети акцизи и стапки на ДДВ...

Latest news

- Advertisement -spot_img