2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

а веќе во септември се очекува бројките да стивнат

Даниловски: Пикот ќе настапи во следниве седум дена, а веќе во септември се очекува бројките да стивнат, нов бран се очекува во зима

Само треба да продолжат досегашните мерки за носење маски во затворени простори, особено за ранливите категории, но рестриктивни мерки засега не се потребни, вели...

Latest news

- Advertisement -spot_img