18.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

„А бре

„А бре, Македонче“ ќе ечи на секое парче на земјата каде има Македонец!

Вчеравечер во ресторанот Ragusa 360 – Rooftop се одржа спектакуларна промоција на уште една во низата народни песни кои ќе го обединат македонскиот народ. „Балкан...

Latest news

- Advertisement -spot_img