16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Ајкула ги исплаши туристите од Србија

Ајкула ги исплаши туристите од Србија, но само баба и нејзиниот внук го откажаа одморот

Туристите од Србија кои резервираа одмор во Хургада се исплашени поради ајкулата која пред неколку дена уби две жени во тоа одморалиште, но не...

Latest news

- Advertisement -spot_img