3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Ахмети за кавгите во ДУИ

Ахмети за кавгите во ДУИ

Има меѓучовечки односи кои не се добри, но не во целина, туку меѓу одредени луѓе. Овие работи треба да се поправат, изјави лидерот на ДУИ Али...

Latest news

- Advertisement -spot_img