13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Асанж бара да интервенира австралиската Влада пред тој да биде екстрадиран во САД

Семејството на основачот на Викиликс, Асанж бара да интервенира австралиската Влада пред тој да биде екстрадиран во САД

Семејството на основачот на Викиликс, Џулијан Асанж бара да интервенира австралиската Влада пред тој да биде екстрадиран во САД. – Без интервенција на Вадата, практично...

Latest news

- Advertisement -spot_img