7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Арсовски.

Арсовски: Mинистерството за политички систем и вицепремиерот Артан Груби 30.000 евра троши на непотребни работи, кои може да му ги завршат институциите на системот...

Mинистерството за политички систем и вицепремиерот Артан Груби 30.000 евра троши на непотребни работи, кои може да му ги завршат институциите на системот и...

Latest news

- Advertisement -spot_img