8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Арсовска не знае кога би вовела бесплатен јавен превоз

Арсовска не знае кога би вовела бесплатен јавен превоз

Сè додека не се надмине енергетската криза градоначалничка на Скопје Данела Арсовска не може да каже кога ќе го реализира ветувањето за бесплатен градски автобуски превоз. – Чесно е...

Latest news

- Advertisement -spot_img