20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Американките во Малта одбиле да направат абортус што би ѝ го спасил животот

Американките во Малта одбиле да направат абортус што би ѝ го спасил животот

Андреа и Џеј се пар од САД кои решиле да го поминат одморот на Малта. Андреа почнала да губи крв во 16-тата недела од...

Latest news

- Advertisement -spot_img