8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Амбер Херд сеуште не му дава мир на својот поранешен сопруг Џони Деп

Амбер Херд сèуште не му дава мир на својот поранешен сопруг Џони Деп

Амбер Херд (36) сèуште не му дава мир на својот поранешен сопруг Џони Деп (59), а овој пат, како што тврдат нејзините адвокати, во...

Latest news

- Advertisement -spot_img