2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Албанскиот премиер се виде со осомничениот за воени злосторства

Албанскиот премиер се виде со осомничениот за воени злосторства

Албанскиот премиер Еди Рама денеска го посети поранешниот косовски претседател Хашим Тачи, кој веќе подолго време се наоѓа во притвор во Хаг. Рама објави видео...

Latest news

- Advertisement -spot_img