More
  - Advertisement -spot_img

  TAG

  Албанија и за Македонија

  Зенку за една година играл за Косово, Албанија и за Македонија

  Постапката на младиот фудбалер Шабан Зенку, кој инаку игра за младинскиата екипа на Борусија Менхенгладбах, може да се каже како чудо во денешниот фудбал. Тој...

  Latest news

  - Advertisement -spot_img