17.9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Ако нема помош за струјата за компаниите и граѓаните нема да можат да ги плаќаат сметките

Ако нема помош за струјата за компаниите и граѓаните нема да можат да ги плаќаат сметките

Стопанската комора и денеска потсетува дека на компаниите им е потребна помош за да се справат со високите цени на електрична енергијам за што...

Latest news

- Advertisement -spot_img