8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Адеми

Никој не може еднострано да ни ги смени учебниците

Сметаме дека Собранието е најдоброто место каде треба овој процес да заврши и да добие свој епилог и да се сублимираат сите укажувања што...

Latest news

- Advertisement -spot_img