8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Адел и Рич Пол уживаат на италијанскиот брег

Адел и Рич Пол уживаат на италијанскиот брег

Британската пејачка Адел летува на италијанското крајбрежје, придружувана од нејзиниот наводен вереник, спортскиот агент Рич Пол. Италија и оваа година е популарна меѓу холивудските...

Latest news

- Advertisement -spot_img