26.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022

Џулија Робертс има брат кој по долго време излезе во јавноста и проговори за нивната врска

НАЈЧИТАНО

Ерик Робертс конечно проговори за врската со неговата сестра Џулија Робертс после децении молк.Американскиот актер Ерик Робертс по долго време се појави во јавноста, а уште повеќе ги изненади сите со редок коментар за врската со неговата позната сестра Џулија Робертс.

Во интервју за Behind the Velvet Rope со Дејвид Јонтеф, 66-годишниот актер ги отфрли гласините за расправија со 54-годишната актерка по шпекулациите со години за несогласување меѓу двајцата.

Јас и Џулија отсекогаш сме биле добри. Мислам дека бев на прес-турнеја за филм пред многу години. Не знам ни кој филм беше. И тоа беше кога штотуку излезе „Pretty Woman“ и тие ставаа имам еден куп прашања за Јулија. И реков: „Еј, извини. Може ли да зборувам за мене? „Мислам дека бев многу смешен, но секако тогаш имаше тврдења дека сме имале проблем. И оттогаш слушам за проблеми со сестра ми кои не постојат“, рекол Ерик. иако не се фотографираа заедно.со децении ниту се појавуваа во јавноста.

Ерик досега одбиваше да зборува за нивната врска.

“Не се согласуваме за многу работи, но секогаш разговаравме, се задевавме и се забавувавме. Едноставно е така. Таа е многу кул девојка”, заклучил тој.

Тој додаде дека животот на Јулија не е лесен бидејќи таа балансира помеѓу одгледувањето на тројца тинејџери и нејзината улога во новиот политички трилер „Гаслит“.

“Таа има три тинејџери. Мислам, нејзиниот живот не изгледа како ден поминат на плажа. И има многу проблеми со кои треба да се справи”, откри Ерик.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО