20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022

Џои изгледа непрепознатливо

НАЈЧИТАНО

Мет Лебланк се здоби со светска слава преку улогата на Џои во „Пријатели“, а во зенитот на својата популарност тој важеше за еден од најпосакуваните мажи.

Денес Мет не изгледа ни приближно како во своите најдобри години. Иако ретко се појаувува во јавност тој викендов е забележан во Калифорнија, а главна тема на социјалните мрежи е неговиот изглед.

Еве како изгледа еден од најпознатите актери денес.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО