2.9 C
Ohrid
Wednesday, February 1, 2023

Џенифер Лоренс ужива да биде мајка и да прави долги прошетки

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Холивудската актерка Џенифер Лоренс минатата година за прв пат го вкуси шармот на мајчинството и не крие дека на нејзината кожа е испишана нејзината нова улога.

Џенифер Лоренс не беше една од оние славни трудници кои до крај би ја криеле својата бременост, напротив, гордо го покажала растечкиот стомак на улиците на Њујорк и Лос Анџелес, а се чинеше дека не и пречи многу папараци кои времето ги следеше низ местото. Таа веќе некое време е горда мајка и едноставно го обожава својот син на кого му го дала името Сај.

Неодамна секогаш дежурните папараци ја уловија во еден од парковите во Лос Анџелес, каде уживаше во природа со својот мал принц, бидејќи сака долги прошетки и времето кое може да го посвети на својот мал старец.

Џенифер и покрај неколкуте постудени денови не дозволи да и пречат, трчаше малку и пешачеше на инвалидска количка, покажувајќи дека секогаш е во добра форма.

Нејзиниот мајчински стил е многу удобен, во парк носеше спортски џемпер, хеланки и удобни патики, а погледот се трудеше да го сокрие со спортска капа и така да стекне барем малку приватност.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

(ЕКСКЛУЗИВНО) Држи ли ЈО Охрид во Притвор невино лице за да се задоволи б’лгарската мегаломанија???

Христијан Пендик(ов), лице за еднократна употреба во б’лгарската мегаломанија, стана една од најозборуваните личности која служи за поткусурување на големобугарските аспирации кон Македонија. Но, што...

Покојниот крал на попот ќе го игра неговиот внук Џафар Џексон

Американскиот режисер Антоан Фуква го пронајде главниот актер за неговиот планиран филм за животот на поп ѕвездата Мајкл Џексон. Главната улога во филмот Мајкл...

Затворениците во САД ќе можат да си ја скратат казната со донирање органи

Затворениците во американската сојузна држава Масачусетс ќе можат да ги намалат затворските казни за најмалку два месеци доколку донираат коскена срж или органи. Доколку законот...
spot_img
spot_img
spot_img