22.9 C
Ohrid
Friday, August 12, 2022

Џенифер Лопез првпат во јавност по венчавката

НАЈЧИТАНО

Џенифер Лопез е фотографирана на улиците на Лос Анџелес, за првпат откако се омажи за Бен Афлек.

Новoпечената г-ѓа Афлек беше фатена како се упатува кон студиото за танцување и никој не можеше да не ја забележи раката на која носеше голема бурма.

Латино дивата блесна во спортско издание, темни хеланки, дуксер и патики во иста боја, додека на лицето носеше очила за сонце.

Да потсетиме, судејќи по венчалниот лист која беше обелоденат во јавноста, Џенифер го зела презимето на својот сопруг, а сега официјалното име и е Џенифер Афлек.

Џенифер и Бен пред неколку дена се венчаа во тајност во Вегас. По 20 години, тие повторно ја најдоа љубовта, надевајќи се дека овој пат таа ќе трае вечно.

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО