2.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023

Џенифер Лопез откри каква порака ѝ изгравирал Бен Афлек на свршеничкиот прстен

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Латино дивата Џенифер Лопез (53) проговори за специјалната порака што Бен Афлек ѝ ја изгравирал на свршеничкиот прстен, пренесува „Дејли мејл“.

Џеј Ло даде интервју за Зејн Лоу од Епл мјузк уан за нејзината врска со Бен Афлек. Конкретно, Лопез проговори за пораката што Афлек ја врежал на свршеничкиот прстен што ѝ го подарил пред венчавката.

„Нема. Да одам. Никаде“, напишал 50-годишниот актер на внатрешноста на прстенот. Џенифер Лопез додаде дека Бен Афлек почнал да ја користи оваа фраза откако повторно ја разгореле нивната романса, односно мејловите што ѝ ги пишувал, започнувале токму со овие зборови.

„Така ги потпишуваше своите мејлови кога почнавме повторно да разговараме. Како: „Не грижи се, не одам никаде“, призна Лопез.

Инаку, овој пат Афлек ѝ подари прстен со зелен дијамант кој Лопез го откри на својата веб-страница и откри дека тоа е нејзината омилена боја.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Павле Трајанов предлага да се формира македонско ФБИ

Криминалот ги разорува институциите и го кочи демократскиот развој на државата. Криминалот стана вредносна категорија, а не зло со кое мораме да се справиме....

Ѓоковиќ призна: Користи ново контроверзно правило за да победи во финалето

Откако минатата година беше дури и депортиран, Новак Ѓоковиќ се врати во Австралија и го освои својот 10-ти Австралија опен, со што се израмни...

Нови мерки: Како Netflix ќе ги спречи корисниците да ја споделат својата лозинка?

Првичните извештаи и испитувања во други земји сугерираат дека напорите за одвраќање на споделувањето лозинка ќе бидат релативно благи во почетната фаза, потпирајќи се...
spot_img
spot_img
spot_img