2.1 C
Ohrid
Monday, November 28, 2022

Џенифер Лопез ги избриша сите објави од Инстаграм и објави црна фотографија на профилот

НАЈЧИТАНО

Латино дивата Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм и фотографијата на профилот на сите социјални мрежи ја замени со црна фотографија.

Пејачката и актерка не дала никакво објаснување, а нејзините 226 милиони следбеници на Инстаграм се прашуваат што се случило. На почетокот на оваа недела, Џенифер објави видео на ТикТок на кое се гледа како се гушка со својот сопруг Бен Афлек, а видеото беше споделено и на нејзиниот инстаграм-профил.

Меѓутоа, сега тоа видео, како и сите други објави на нејзиниот профил, исчезна.

Нејзината претходна содржина сè уште е видлива на нејзините официјални страници на Твитер, Фејсбук и ТикТок. Лопез, која откри дека нејзиното вистинско име сега е Џенифер Афлек, не даде никаква изјава или коментар за промените.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО