8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022

Јавен Оглас За работно ангажирање на невработени лица по Годишна програма за јавни работи

НАЈЧИТАНО

Пријава за Јавни Работи 2022 година, Општина Дебрца

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО