2.9 C
Ohrid
Wednesday, February 1, 2023

Холивудската актерка Гвинет Палтроу зборувала за тоа колку „било забавно“ да се биде славен пред појавата на социјалните мрежи

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Холивудската актерка Гвинет Палтроу зборувала за тоа колку „било забавно“ да се биде славен пред појавата на социјалните мрежи.

Славната актерка гостувала во „The Late Late Show“ со Џејмс Корден и зборувала за нејзината младост, консумирањето дрога и носењето непознати мажи дома.

„Беше одлично, особено да се консумира кокаин без да те фатат. Можеше само да бидеш во бар и да се забавуваш, да танцуваш на масата. Можеше да излезеш од барот и да си одиш дома со некој непознат по случаен избор и никој да не знае“, рекла таа и се присетила дека немало телефони со камера, а во Њујорк немало ниту папараци.

Инаку, денес 50-годишната актерка во 2015 година во емисијата на енди Коен, „Watch What Happens Live“, изјавила дека најтешката дрога што некогаш ја земала била екстази.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

(ЕКСКЛУЗИВНО) Држи ли ЈО Охрид во Притвор невино лице за да се задоволи б’лгарската мегаломанија???

Христијан Пендик(ов), лице за еднократна употреба во б’лгарската мегаломанија, стана една од најозборуваните личности која служи за поткусурување на големобугарските аспирации кон Македонија. Но, што...

Покојниот крал на попот ќе го игра неговиот внук Џафар Џексон

Американскиот режисер Антоан Фуква го пронајде главниот актер за неговиот планиран филм за животот на поп ѕвездата Мајкл Џексон. Главната улога во филмот Мајкл...

Затворениците во САД ќе можат да си ја скратат казната со донирање органи

Затворениците во американската сојузна држава Масачусетс ќе можат да ги намалат затворските казни за најмалку два месеци доколку донираат коскена срж или органи. Доколку законот...
spot_img
spot_img
spot_img