16.2 C
Ohrid
Friday, August 12, 2022

Хајди Клум сега одлучи да објави разголена фотографија и од себе

НАЈЧИТАНО

Една од најпознатите манекенки во целиот свет, Хајди Клум, неодамна на својот инстаграм-профил, на кој ја следат повеќе од 9,7 милиони луѓе, сподели фотографија на која нејзиниот сопруг е речиси гол.

Препоните на германскиот музичар Том Каулиц беа покриени само со крпа, а самата фотографија предизвика бројни коментари.

 

Но, изгледа дека на Хајди не ѝ требаше многу време за да одлучи да ги израдува своите следбеници и со својата топлес фотографија.

Изгледа дека летото на островот Свети Вартоломеј на Малите Антили ѝ станало едноставно премногу жешко, па решила да се разлади во базен, покажувајќи го добро извежбаниот задни

 

Заедно со Том, на островот уживала и во друштвото на своите четири деца и братот близнак на Том, Бил Каулиц.

Да потсетиме, популарната манекенка и музичарот се венчаа во 2019 година, само два месеца откако се свршија, а пред тоа беа во врска две години. Многумина се сомневаа во нивната љубов поради големата разлика во годините, но тие се сакаат исто како и првиот ден.

 

 

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО