5.9 C
Ohrid
Wednesday, February 1, 2023

Хари имал „замрзнат пенис“ на свадбата на Вилијам и Кејт

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Интернетот не може да престане да се мајтапи со фактот дека принцот Хари имал замрзнување „на долните региони“ на телото при експедицијата на Северниот пол на која учествуваше во март 2011 година. Тој го напишал ова во својот мемоар „Спер“(Резерва) кој деновиве стана популарен во Велика Британија. Смрзнувањето на неговиот пенис наводно траело и за време на свадбата на неговиот брат Вилијам со Кејт Мидлтон која се случила во април истата година, еден месец откако Хари се вратил од експедицијата, пишува ЊујоркПост.

„По пристигнувањето дома, бев ужаснат кога открив дека моите долни региони се замрзнати“, напишал Хари.

Според мемоарите, Хари им кажал на својот татко, принцот Чарлс и на своите пријатели за „непријатноста на моите искривени уши и образи од мраз“, но молчел за „долните региони“.

„Додека ушите и образите веќе заздравуваа, „малиот“ доле не беше“, се жали болниот принц во своите написи.

Хари веднаш побарал третман на пенисот по церемонијата. Тој во книгата открива дека бил обрежан, отфрлајќи ги долгогодишните гласини дека не е.

„Има едно старо правило – она што се случува на Арктикот останува на Арктикот“, се шегуваше радиодифузерот Мајкл Гравесанде на социјалните мрежи.

„Никогаш во животот не мислев дека ќе зборувам за „смрзнатиот“ пенис на принцот Хари, но еве сме“, додаде кралскиот известувач на ГБ Њуз, Камерон Вокер.

„Сите сме биле таму“, гласеше еден од зајадливите коментари.

„Ова може да биде одличен филм за агентот Остин Пауерс. Ладното момче“.

Други коментатори се потсмеваа на насловот на статијата на „Пејџ Сикс“ кој гласеше:

„Принцот Хари имаше премрзнат пенис на свадбата на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон“.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Испораката на Украина со ракети со долг дострел нема да ги промени воените цели на Русија

Дури и ако земјите и дадоа на Украина ракети со долг дострел, тоа нема да ги промени воените цели на Русија, изјави портпаролот на...

Што сакаш да кажеш, не можеш да стоиш на една нога 10 секунди?

Бразилските научници сугерираат дека овој едноставен тест за рамнотежа од 10 секунди треба да стане дел од рутинскиот здравствен преглед за постарите возрасни лица. Според...

Папата на миса во Конго: Положете го оружјето, прегрнете ја милоста

Папата ја започна проповедта изразувајќи ја својата радост што конечно може да дојде во таа земја и да биде меѓу народот на Конго, објави...
spot_img
spot_img
spot_img