9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022

Фановите објавија фотки од сведочењето на Амбер Херд

НАЈЧИТАНО

Амбер Херд сведочеше на суд за да ја опише нејзината бурна врска со Џони Деп. Таа беше во солзи за време на сведочењето, но на социјалните мрежи се појавија информации дека Амбер „ги лажирала“ солзите. Многумина се пошегуваа дека таа е најлошата актерка досега, пишува Јутарни.

„Не е ни чудо што Џони Деп ѝ средил за улога во „Аквамен“, напиша еден твитерџија.

„О Боже мој, умирам. Амбер Херд е најлошата актерка што некогаш постоела. Оваа лажна некохерентна претстава е досадна за гледање… Има премногу детали насекаде, лажни воздишки, изнудени солзи и погледи кон жирито… Ова е СРАМ за жртвите на насилство“, пишува друг.

 

 

„Ви претставувам висококвалитетна фотографија од непостоечките солзи на Амбер Херд“, гласеше еден од коментарите.

„Гледам како Амбер Херд прави сѐ за да ја пушти таа една солзичка. Не сум видел толку лоша глума од сведочењето на Кајл Ритенхаус“, додаде друг.

 

 

Со лажни или можеби вистински солзи Херд го раскажа настанот од мај 2013 година, кога таа и Деп биле на одмор во кампот во Хиксвил, Калифорнија. Празникот се претворил во пекол откако Деп дивеел и не можеше да го најде кокаинот, а потоа насилно ја допирал барајќи го кокаинот за кој се сомневал дека го сокрила. Според неа, Деп дури ги турнал своите прсти во нејзината вагина, барајќи ја дрогата.

 

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО