25.9 C
Ohrid
Thursday, July 7, 2022

Фановите згрозени од новите фотографии на Бред Пит: „Изгледа дека е мртов“

НАЈЧИТАНО

Холивудскиот актер Бред Пит се појави на насловната страница на GQ како ѕвезда на јулското издание, а неговите обожаватели беа згрозени од фотографиите.

Пит рече дека престанал да пие по раскинувањето со Анџелина Џоли и дека бил трезен околу шест години, а зборувал и за тоа дека една и пол година присуствувал на состаноци на анонимни алкохоличари и колку многу му се променил животот. „Ги видов и животните приказни на други луѓе кои го допреа дното и тоа е само ужасно за мене“, рече актерот.

На фотографиите за споменатиот магазин, Пит позираше во лесна кошула и панталони, со свежо цвеќе околу него. Сепак, неговите обожаватели се згрозени од професионалните фотографии.

„Тоа може да се случи. Кутриот Бред, „Изгледа дека е мртов“, „Што е ова? Зарем не го изгуби облогот?“,„ Страшна фотографија“,„ Ова ме исплаши. Изгледа како труп, „Размислете да ја смените корицата“, се само некои од стотиците коментари под објавата, пренесува Индекс.

Инаку, Пита често се споменува во медиумите како еден од најпосакуваните мажи во светот и важи за член на холивудската прва лига. Светските медиуми детално го пренесоа неговиот брак со Џенифер Анистон и врската со актерката Анџелина Џоли. Тој е татко на шест деца со Џоли, а по болното раскинување во тек е битка за старателството на децата.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО