2.8 C
Ohrid
Friday, February 3, 2023

Т.А.„Турист“ Битола ве носи на СВЕТСКО ПРВЕНСТВО ВО РАКОМЕТ 2023 – Краков, Полска

spot_img
spot_img
spot_img
СВЕТСКО ПРВЕНСТВО ВО РАКОМЕТ 2023 – Краков, Полска, од 12.01 до 18.01.2023! ПРОМО ЦЕНА од 299€ на лице до 25.11.2022
Ги поддржуваме нашите ракометари во уште едно учество на најголемиот спортски настан. По успешно реализираните програми во Загреб 2018, Виена 2020 и Дебрецин 2022, следна дестинација е Краков, Полска (2023)!
Во цената е вклучено:

Превоз со високо–туристички автобус
1. Сместување во Краков, во хотел со 3*
(4 ноќевања со појадок);
2. Блок билети за сите натпревари од група F
(датуми: 13.01 ,15.01, 17.01.2023);
3. Поаѓање од: Битола, Прилеп, Велес, Скопје и Куманово;
 4.Комплетна организација и придружник за време на целото патувањe.
Линк до комплетната понуда:
Контактирајте нè и резервирајте на:
+389 47 202 777 и +389 70 202 777
May be an image of 16 people, people standing and text
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

МВР гарантира безбедно чествување на 4 февруари

Министерството за внатрешни работи најостро ги демантира, како што наведува, лагите изнесени на еден портал дека за безбедноста во сабота ќе се грижат и...

Даниел Поповиќ откри која е Џули од познатата песна

Музичарот Даниел Поповиќ ја претставуваше Југославија на Евровизија во 1983 година во Минхен со песната „Џули“. Освои високо четврто место и песната стана хит....

Откако еден обожавател од публиката во текот на последниот концерт на Адел покажал фотографија од својата покојна сопруга, пејачката се расплакала и му ја...

Откако еден обожавател од публиката во текот на последниот концерт на Адел покажал фотографија од својата покојна сопруга, пејачката се расплакала и му ја...
spot_img
spot_img
spot_img