22.9 C
Ohrid
Tuesday, August 9, 2022

Трик: Како да врзете вратоврска за помалку од десет секунди

НАЈЧИТАНО

Секојдневното носење вратоврска е вистинска реткост овие денови, но кога приликата го бара тоа, нешто брзо може да заглави на почетокот.

Врзувањето вратоврска може да биде ноќна мора за неискусните. Пословично долгиот и комплициран процес може да се направи и за помалку од десет секунди. Погледнете како во видеото подолу.

Следете го N1 на Facebook, Instagram и Twitter.

 

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО