14.4 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022

Телото пронајдено во Тиквешко е на Николче Николовски

НАЈЧИТАНО

Телото на пронајденото починато момче покрај автомобил кај Тиквешкото Езеро било на Николче Николовски(34) од Битола, потврдија за „Фокус“ негови блиски. Чекајќи ги резултатите од обдукцијата, тие велат дека останале многу неодговорени прашања за кои одговор бараат од надлежните.

– Од информациите кои ги имаме, неговото тело се наоѓало покрај автомобилот. Не знаеме како и од што починал, но изненадени сме како никој не го забележал автомобилот и телото толку долго време, локацијата е покрај земјен пат, зарем никој не поминал од таму со месеци? – прашува негов пријател од Буково.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО