ТА Турист Битола: 8 Март во Шпанија! Од 07.03 до 12.03.2023, го посетуваме кралскиот Мадрид, величенствениот и историскиот Толедо и футуристичкиот град со богата историја Валенсија

spot_img
spot_img
spot_img
🇪🇸 8 Март во Шпанија! Од 07.03 до 12.03.2023, го посетуваме кралскиот Мадрид, величенствениот и историскиот Толедо и футуристичкиот град со богата историја Валенсија.
⚠ ПРОМО ЦЕНА од 699€ на лице до 07.02.2023
⚠ Редовна цена од 759€ на лице
Во цената се вклучени:
✅ Авионски превоз на релацијата Скопје-Истанбул-Мадрид и Валенсија-Истанбул-Скопје со вклучени аеродромски такси;
✅ Багаж за чекирање до 30 kg и Рачен багаж (ташна и 1 торба со димензии 55х40х20см до 8 кг);
✅ Организиран трансфер од аеродромот до хотелот во Мадрид;
✅ Сместување во Хотел 3/4* во Мадрид на база 3 ноќевања со појадок;
✅ Организиран превоз од Мадрид до хотелот во Валенсија;
✅ Сместување во Хотел 3/4* во Валенсија на база 2 ноќевања со појадок;
✅ Организиран трансфер од хотелот до аеродромот во Валенсија;
✅ Прошетки во Мадрид и Валенсија според програмата;
✅ Организација на аранжманот и придружник на патувањето.
Контактирајте нè и резервирајте на: ☎️+389 47 202 777 и 📱+389 70 202 777
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Гори меѓу Миладиновци и ОКТА

Центарот за управување со кризи информира дека вечерва во 19:05 часот на бројот 112 бил пријавен пожар помеѓу селото Миладиновци и рафинирија ОКТА во...

Ковачевски: Очекувам Бугарија да ги пронајде вандалите

Премиерот Димитар Ковачевски најостро го осудува вандалскиот чин, на каменување на македонскиот клуб „Никола Јонков Вапцаров” во Благоевград. Тој преку својот Фејсбук профил, порача...

ВМРО-ДПМНЕ го осуди демолирањето на македонскиот клуб

ВМРО-ДПМНЕ најостро го осудува демолирањето на македонскиот клуб во Благоевград.„Вандализмот не е добрососедство и не може да биде. Негирањето на Македонија, но и на...

Moda

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...

Како да купите нова облека, така што всушност ќе ја носите и нема да седи само во плакарот

Словенците никогаш не носат речиси третина од облеката што ја купуваме. Проверивме како да купиме нова облека, така што всушност ќе ја носиме и...

Уште една ќерка на познати родители е нова ѕвезда на модното небо

Изгледа како вчера – целата светска јавност зборуваше за необичниот избор на името на Гвинет Палтроу и Крис Мартин за нивното новороденче, Епл. Но, тоа...
spot_img
spot_img
spot_img