1.8 C
Ohrid
Saturday, January 28, 2023

ТА Турист Битола: -15% ПОПУСТ за резервации до 31.01.2023, во најпродаваниот хотел на втор крак во Грција, Toroni Blue Sea 2+*

spot_img
spot_img
spot_img
☀ -15% ПОПУСТ за резервации до 31.01.2023, во најпродаваниот хотел на втор крак во Грција, Toroni Blue Sea 2+*
✅ Понудата е за 7 полупансиони (појадок и вечера), со цени од 159€ за 1 лицe.
✅ БЕСПЛАТНО за едно дете до 12 години!
✅ 50% уплата при резервација, а остатокот најдоцна 3 недели пред поаѓање.
Линк до комплетната понуда: https://turist.com.mk/accommodation/blue-sea/
Резервации и повеќе инфо: ☎️+389 47 202 777 и 📱+389 70 202 777
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Близок соработник на Путин тврди дека исчезнатата јахта Ирина ВУ не е негова

Канцеларијата за односи со јавноста на Алишера Усманов во петокот извести дека Усманов не е сопственик на јахтата Ирина ВУ, која е под меѓународни...

Почина наградуваниот босански актер Саша Петровиќ, глумеше во „Луд, збунет, нормален“, „Аудиција“, „Ничија земја“…

Актерот Александар Саша Петровиќ почина на 62-годишна возраст, а режисерот Срѓан Вулетиќ ја соопшти тажната вест.На 62-годишна возраст почина актерот Александар Саша Петровиќ од...

Околу 2700 студенти ќе добијат покачување на стипендиите

Околу 2.700 студенти, корисници на стипендии од изминатите академски години, ќе добијат покачување на средствата, односно наместо досегашните 3.000 денари, овие студенти во иднина...
spot_img
spot_img
spot_img