2.9 C
Ohrid
Wednesday, February 1, 2023

ТА Турист Битола: Турција Чартер | WIND OF LARA HOTEL & SPA 5* ALL INCLUSIVE | Анталија

spot_img
spot_img
spot_img
Турција Чартер | WIND OF LARA HOTEL & SPA 5* ALL INCLUSIVE | Анталија 🇹🇷
⚠ ЛЕТО 2023 – Термин: 20.07.2023
📍 Цена за 1 особа: од 830€
📍 Број на денови: 7 дена | 6 ноќи
Цената е за една особа, со вклучени ⬇️
✅ Авионски превоз од Скопје
✅ Аеродромски такси
✅ 20кг багаж по лице
✅ Трансфер од аеродром до хотел
✅ All Inclusive услуга
✅ Пристап до сите забавно-рекреативни објекти во хотелот.
Побрзајте, местата се ограничени!!!
Напомена: Цените се од информативен карактер
Резервации и повеќе инфо: ☎️+389 47 202 777 и 📱+389 70 202 777
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

(ЕКСКЛУЗИВНО) Држи ли ЈО Охрид во Притвор невино лице за да се задоволи б’лгарската мегаломанија???

Христијан Пендик(ов), лице за еднократна употреба во б’лгарската мегаломанија, стана една од најозборуваните личности која служи за поткусурување на големобугарските аспирации кон Македонија. Но, што...

Покојниот крал на попот ќе го игра неговиот внук Џафар Џексон

Американскиот режисер Антоан Фуква го пронајде главниот актер за неговиот планиран филм за животот на поп ѕвездата Мајкл Џексон. Главната улога во филмот Мајкл...

Затворениците во САД ќе можат да си ја скратат казната со донирање органи

Затворениците во американската сојузна држава Масачусетс ќе можат да ги намалат затворските казни за најмалку два месеци доколку донираат коскена срж или органи. Доколку законот...
spot_img
spot_img
spot_img