4.9 C
Ohrid
Wednesday, February 1, 2023

Софија Вергара: Патики кои ги тераат и најголемите обожаватели на штикли да ги соблечат високите потпетици

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Актерката Софија Вергара често може да се види како пазари во Лос Анџелес, а актерката внимава какви аутфити ќе избере за шопинг. За неодамнешното шопинг патување, изборот на Софија беше лежерен стајлинг во светли тонови и чевли во кои не се гледа често кралицата на платформата.

Софија Вергара, голема обожавателка на штикли и платформи, понекогаш сака да се одмори од високите потпетици и секој ден да ја напушта куќата во удобни чевли.

Така склопила аутфит за одење во шопинг, составен од лежерни панталони со дезен на зебра, со кои носела бели тениски чевли со подебел ѓон од брендот Puma. Станува збор за модел на Cali Wedge кој се издвојува токму поради платформата, па не чуди што ги избра вљубеник во штикли како Софија Вергара.Sofia Vergara u hlačama zebra uzorka i bijelim tenisicama - 2

Со панталони во спортски стил и спуштен струк, актерката искомбинираше поширока кратка бела маичка која го открива нејзиниот стомак и бунда до колена во крем нијанса. Едноставна чанта во бел нијанса заокружи уште еден шик стајлинг на Софија Вергара.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СОВЕТОТ НА ОПШТИНА ОХРИД СО ПОДДРШКА НА КАМПАЊАТА „ГИ ЗАПОЗНАВАМЕ РЕТКИТЕ БОЛЕСТИ“

По повод месецот на ретки болести, претседателот на советот на Општина Охрид Сашо Донев и советниците на Советот на Општина Охрид се вклучија во...

ДОНЕСЕНИ РЕШЕНИЈА ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ НА ФИНАНСИСКИ СРЕДСТВА ВО СПОРТОТ ПО ЈАВНИТЕ ПОВИЦИ

Градоначалникот на Општина Охрид, Кирил Пецаков, денеска ги донесе решенијата за доделување на финасиски средства во областа на спортот, по претходно распишаните јавни повици: РЕШЕНИЕ...

Елитната нуклеарна подморница ја „крпеле“ со секундарен лепак!

На британска нуклеарна подморница, која се ремонтира веќе седум години, пронајдени се завртки закачени со суперлепак. Тоа откритие сериозно го „збеснa“ шефот на британското Министерство...
spot_img
spot_img
spot_img