5.2 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022

Сопругата на синот на Бајден ужива во друштво на мускулести момци далеку од нејзиниот сопруг и проблемите во кои тој се најде

НАЈЧИТАНО

Мелиса Коен е снимена на плажа во Рио де Жанеиро во машко друштво и без сопругот Хантер Бајден.
Мелиса Коен е сопруга на американскиот адвокат и син на американскиот претседател Хантер Бајден, а папараците ја уловија на плажите во Рио де Жанеиро.

Додека нејзиниот сопруг е под истрага за наводни даночни прекршоци, 35-годишната се опуштила во згодно машко друштво и коктели на плажа, а потоа сите решиле да се разладат во морето.

Коен го покажа своето завидно тело во црвено бикини, а многумина присутни не го тргаа погледот од неа.

Мелиса е јужноафриканска активистка и само минатата недела ја посети Фондацијата „Сирачки морски ѕвезди“ за ЛГБТК + заедницата, сираците, домородните деца и жртвите на трговија со луѓе и злоупотреба.

Според The ​​Washington Post, таа е косопственик на Tribal Worlds, компанија која работи на промовирање на зачувувањето на домородните народи.

Пред да се сретне со својот сопруг Бајден, таа ја поддржа кандидатурата на Обама.


Во 2019 година таа се омажи за Хантер Бајден, а се шират гласини дека парот се запознал само две недели пред венчавката.

Веднаш се заљубив во неа“, изјави Бајден за ABC News. „И тогаш секој ден се повеќе се заљубував во неа.

И двајцата беа во брак пред овој брак. Хантер има долг брак од 1993 до 2017 година со Кетлин Буле со која има три деца, а Мелиса беше во брак со Џејсон Ландвер.

Парот Бајден во 2020 година доби син чие име се уште не е откриено.

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО