3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023

Скарлет Јохансон е искрена за навиката од минатото што ја прави засрамена

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Актерката зборуваше за тоа додека гостуваше во емисија на нејзината колешка Дру Баримор.

Скарлет Јохансон е запаметена по улогите во многу блокбастери. Таа неодамна гостуваше во шоуто на Дру Баримор, во кое одговараше на различни прашања поврзани со нејзините филмски улоги, како и нејзиниот сегашен живот и минато.

Сигурно многумина од нас би сакале да сменат нешто од своето минато и, како што се испостави, 37-годишната Скарлет не е исклучок. Дру ја прашала дали има нешто што не сака нејзиното дете да знае.

Скарлет низ смеа одговорила: „Дали сега да го кажам ова јавно? А потоа откри дека пушела во младоста, а сега е многу засрамена поради тоа. „Не сакам моето дете никогаш да мисли дека тоа е во ред“, додаде таа. Таа ја има постарата ќерка Роуз, со која се омажи за Ромен Доријак и помладиот син Космо, кој минатата година ги воодушеви неа и нејзиниот трет сопруг Колин Јоста и сега има 7 месеци.

Таа додала дека Роуз веќе почнала да ја прашува за оваа навика и дека не сака нејзината ќерка никогаш да почне да пуши. „Ние родителите го правиме тоа на тој начин, им забрануваме на нашите деца да прават одредени работи и длабоко се надеваме дека ќе не слушаат“, вели Скарлет, чие семејство сега е нејзин приоритет број еден.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

ОДРЖАНА МАНИФЕСТАЦИЈАТА „НАЈДОБРИТЕ ОД СПОРТОТ ВО ОПШТИНА ОХРИД ЗА 2022 ГОДИНА“

На свечена церемнонија денес беа доделени наградите за „Најдобрите од спортот во општина Охрид за 2022 година“. – По втор пат за една година под...

Пејачката Бритни Спирс ја обвини актерката Алиса Милано за „злоставување“

Пејачката Бритни Спирс (41) ја обвини актерката Алиса Милано (50) за „злоставување“ откако актерката објавила твит кој ја навредил. Ѕвездата на серијата „Charmed“ изразила загриженост...

Граѓани со знамиња, со транспаренти и со столици, со план да останат до утре, вечерва се обидоа да бидат ноќна стража крај гробот на...

Граѓани со знамиња, со транспаренти и со столици, со план да останат до утре, вечерва се обидоа да бидат ноќна стража крај гробот на...
spot_img
spot_img
spot_img