7.9 C
Ohrid
Wednesday, November 30, 2022

Синот на Бритни Спирс откри зошто не присуствувал на свадбата на неговата мајка

НАЈЧИТАНО

Во интервју за Дејли Мејл, Џејден објасни како тој и неговиот брат Шон Престон одлучиле да не присуствуваат на свадбата на нивната мајка во јуни.

На интервјуто со него дошол и неговиот татко. „Тогаш едноставно не беше вистинското време. Не велам дека не сум среќен за неа, затоа што сум, но таа не го покани целото семејство, а да бевме само јас и Престон на свадбата, само не гледам како ќе заврши оваа ситуација. во добри односи“. Бритни Спирс останува отуѓена од членовите на нејзиното семејство, вклучувајќи ги нејзините родители Џејми и Лин Спирс и нејзините браќа и сестри Џејми Лин и Брајан.
0
Џејден зборуваше и за конфликтот меѓу поп-ѕвездата и нејзиното семејство, особено нејзиниот татко. „На почетокот тој само се обидуваше да биде како секој татко и да и дозволи на неговата ќерка да ги следи нејзините соништа и да стане суперѕвезда, но мислам дека старателството можеби траеше предолго. Претпоставувам дека мама беше многу лута поради целата ситуација па работеше предолго, лично мислам дека работеше. Треба да се одморите и да се опуштите“.

Тој нагласи дека неговиот дедо не ја заслужува целата омраза што ја добива и дека и покрај тврдењата на мајка му, тој не смета дека поширокото семејство Спирс е манипулативно. „Тие не се лоши луѓе. Тие знаат низ што поминуваме сега. Тие сакаат иднината да биде таква каква што сакаме ние. Сакаат само да не внимаваат. Баба и чичко Брајан се важен дел од нашите животи. Ме научија како да се справувам со работите“.

Неколку часа по објавувањето на интервјуто, на него одговори и пејачката. „Мојата љубов кон моите деца нема граници и длабоко ме растажува кога вели дека не ги исполнив неговите очекувања како мајка, но можеби еден ден ќе можеме да се сретнеме лице в лице и отворено да разговараме за тоа. Таа продолжи да објасни колку напорно работела и низ што поминала за да им даде на своите деца сè што имаат, додавајќи: „Страшно е да се види татко ти како лицемер и да каже дека медиумите се страшни, а потоа да разговараш со нив за лични работи. .“

Таа исто така го замолила својот син да се погледне во огледало и да се сети дека тој е нејзино дете и секогаш ќе биде. „Продолжи да свириш клавир со твојот талент, ти и твојот брат сте брилијантни и јас сум многу горда што те имам“, додаде поп-ѕвездата, пред да сфати дека не ги разбираат нејзините чувства за старателството. Таа додаде дека ако нејзиниот син не може да се согласи со она што го тврди, тогаш таа потфрлила како мајка“.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО