4.9 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023

Силите на природата на дело: Снимиле фасцинантни сцени од кои клекнале колена (ВИДЕО)

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Тие ги зграпчија камерите и снимија фасцинантни сцени што го одземаат здивот.Силите на природата знаат да бидат многу моќни, а во една компилација која кружи на социјалните мрежи се собрани сцени од кои на снимателите им се заклучени колената. На снимките се забележани пијавици, поплави, џиновски бранови и слични појави кои истовремено ги фасцинирале и исплашиле.Задолжително проверете ги фасцинантните сцени во компилацијата што ви ја претставуваме подолу, па погрижете се и кај вас да инспирираат стравопочит.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Банките имаат долги списоци на одземен имот за продажба

Имоти на компании во стечај, производни погони, хотели, ресторани, машини опрема, станови, куќи, како и удели на поединци во компании, па се до кранови, маски и...

Ѝ испратил лажна банкарска сметка за уплата

СВР Штип поднесе кривична пријава против Ј.Т.С.(21) од Велика Британија, правно лице од Велика Британија и A.A.A.(44) од Велика Британија, поради постоење основи на...

Како популарниот Чет-бот би го решил спорот меѓу Македонија и Бугарија?

Македонци ѝ поставија прашање на интернет платформата Чет-ГПТ(Chat GPT), оперирана од најсофистигирана програма за вештачка интелигенција, како да се реши спорот меѓу Бугарија и Македонија. ChatGPT (Chat...
spot_img
spot_img
spot_img