Светски познатата убавица се појави во целосно проѕирен фустан без ниту еден парче облека и покажа се!

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Кендал Џенер беше вистинската атракција на роденденот на Лори Харви каде се појави во целосно проѕирен црн фустан.Познатата убавица Кендал Џенер не престанува да не изненадува со своите жешки комбинации.

Кендал беше една од гостите на 26-тиот роденден на нејзината пријателка Лори Харви.Kendall Jenner - 1

Имено, таа овој пат го привлече вниманието во тесен црн проѕирен фустан на едното рамо, под кој не носеше градник. Поради ова, сите гледаа во нејзините бујни гради.

Црвениот цветен детаљ го стави околу вратот, а високата пунџа со свиткани шишки идеално го нагласи финалниот изглед.

На својот Инстаграм објави и видео на кое е расположена во огледалото во споменатиот аутфит.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Гори меѓу Миладиновци и ОКТА

Центарот за управување со кризи информира дека вечерва во 19:05 часот на бројот 112 бил пријавен пожар помеѓу селото Миладиновци и рафинирија ОКТА во...

Ковачевски: Очекувам Бугарија да ги пронајде вандалите

Премиерот Димитар Ковачевски најостро го осудува вандалскиот чин, на каменување на македонскиот клуб „Никола Јонков Вапцаров” во Благоевград. Тој преку својот Фејсбук профил, порача...

ВМРО-ДПМНЕ го осуди демолирањето на македонскиот клуб

ВМРО-ДПМНЕ најостро го осудува демолирањето на македонскиот клуб во Благоевград.„Вандализмот не е добрососедство и не може да биде. Негирањето на Македонија, но и на...

Moda

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...

Како да купите нова облека, така што всушност ќе ја носите и нема да седи само во плакарот

Словенците никогаш не носат речиси третина од облеката што ја купуваме. Проверивме како да купиме нова облека, така што всушност ќе ја носиме и...

Уште една ќерка на познати родители е нова ѕвезда на модното небо

Изгледа како вчера – целата светска јавност зборуваше за необичниот избор на името на Гвинет Палтроу и Крис Мартин за нивното новороденче, Епл. Но, тоа...
spot_img
spot_img
spot_img