15.9 C
Ohrid
Saturday, August 20, 2022

САНИРАНА Е ШТЕТАТА НАПРАВЕНА ВРЗ КЛУПИТЕ ВО ГРАДСКИОТ ПАРК ВО ОХРИД

НАЈЧИТАНО

Екипа на ЈП Градски Пазар Охрид изврши санација на оштетените клупи во централното градско подрачје,кои беа цел на вандалски чин.
АПЕЛИРАМЕ за поголема граѓанска свест и одговорност при зачувување на урбаната опрема на Општина Охрид!

Можно е да е слика од 1 лице, надвор и текст
Ми се допаѓа

Коментирај
Сподели
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО