25.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022

Провокативните пози на Јована Јеремиќ во црвени бикини ги „запалија“ социјалните мрежи

НАЈЧИТАНО

Водителката Јована Јеремиќ замина на одмор во Јахорина, а оттаму објави провокативно видео.Јована по скијањето отишла во бањата да ужива уште повеќе, а потоа позирала во црвено минијатурно бикини.

Водителката седнала на работ од базенот, а потоа почнала да се врти и да ги движи колковите. Сепак, сите ги забележаа заводливите изрази на лицето што ги прави, а многумина се прашуваат дали ова видео што го сподели на Инстаграм и Тикток е посветено на некого.

Јеремиќ неколку пати истакна дека ослабела, а сега очигледно е презадоволна од својата линија која гордо ја покажува.

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО