1.8 C
Ohrid
Saturday, January 28, 2023

Принцезата од Велс вчера првпат се појави во јавност откако беа објавени мемоарите на принцот Хари „Резерва“ на 10 јануари

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Принцезата од Велс вчера првпат се појави во јавност откако беа објавени мемоарите на принцот Хари „Резерва“ на 10 јануари, во кои нималку пофалните приказни за неа заземаат важно место.

Кејт Мидлтон на фотографијата која одекна речиси како споменатата книга, изгледа мрачно и замислено.

Принцезата од Велс била многу замислена додека го возела автомобилот, фотографирана во близина на својот дом во Виндзор. Исто така, остава впечаток на голема загриженост и ја нема нејзината препознатлива широка насмевка.

Не е чудно што многу луѓе нејзиното расположение го поврзуваат со сето она што се случуваше во последните 10 дена, а што принцот Хари го изрази во книгата, иако фотографиите секако не се нејзин одговор на семејниот скандал.

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Близок соработник на Путин тврди дека исчезнатата јахта Ирина ВУ не е негова

Канцеларијата за односи со јавноста на Алишера Усманов во петокот извести дека Усманов не е сопственик на јахтата Ирина ВУ, која е под меѓународни...

Почина наградуваниот босански актер Саша Петровиќ, глумеше во „Луд, збунет, нормален“, „Аудиција“, „Ничија земја“…

Актерот Александар Саша Петровиќ почина на 62-годишна возраст, а режисерот Срѓан Вулетиќ ја соопшти тажната вест.На 62-годишна возраст почина актерот Александар Саша Петровиќ од...

Околу 2700 студенти ќе добијат покачување на стипендиите

Околу 2.700 студенти, корисници на стипендии од изминатите академски години, ќе добијат покачување на средствата, односно наместо досегашните 3.000 денари, овие студенти во иднина...
spot_img
spot_img
spot_img