Прва фотографија на Анѓелка Прпиќ со човекот со кој чека бебе

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Ова е прва јавна фотографија откако беше објавено дека актерката е во врска со најдобриот пријател на нејзиниот поранешен сопруг.

Српската актерка Анѓелка Прпиќ во последните неколку недели беше во центарот на вниманието на јавноста откако се дозна дека чека дете со своето ново момче, поранешниот најдобар пријател на нејзиниот прв сопруг Дарио Прпиќ.

Иако Анѓелка не сакаше јавно да зборува на оваа тема, нејзината колешка Тихана Лазовиќ Трифуновиќ на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија со својот сопруг, водителките Марија Килибарда и Славко Белеслина, како и со колешката Анѓелка и нејзиниот нов избраник.

Ова е прва заедничка фотографија на Анѓелка и нејзиниот избраник со кого чека бебе.


Она што е евидентно е дека Прпиќ не ја тргнува насмевката од лицето додека позира покрај партнерот, а ова е прва фотографија во јавноста откако се појави информацијата дека актерката се забавува со најдобриот пријател на нејзиниот поранешен сопруг.

Да потсетиме, Анѓелка во врска со написот кој се однесува на нејзината наводна афера со М. Ж, истакна дека нема да се огласува, бидејќи тоа го засега нејзиното семејство.

ФОТО: Инстаграм

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Гори меѓу Миладиновци и ОКТА

Центарот за управување со кризи информира дека вечерва во 19:05 часот на бројот 112 бил пријавен пожар помеѓу селото Миладиновци и рафинирија ОКТА во...

Ковачевски: Очекувам Бугарија да ги пронајде вандалите

Премиерот Димитар Ковачевски најостро го осудува вандалскиот чин, на каменување на македонскиот клуб „Никола Јонков Вапцаров” во Благоевград. Тој преку својот Фејсбук профил, порача...

ВМРО-ДПМНЕ го осуди демолирањето на македонскиот клуб

ВМРО-ДПМНЕ најостро го осудува демолирањето на македонскиот клуб во Благоевград.„Вандализмот не е добрососедство и не може да биде. Негирањето на Македонија, но и на...

Moda

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...

Како да купите нова облека, така што всушност ќе ја носите и нема да седи само во плакарот

Словенците никогаш не носат речиси третина од облеката што ја купуваме. Проверивме како да купиме нова облека, така што всушност ќе ја носиме и...

Уште една ќерка на познати родители е нова ѕвезда на модното небо

Изгледа како вчера – целата светска јавност зборуваше за необичниот избор на името на Гвинет Палтроу и Крис Мартин за нивното новороденче, Епл. Но, тоа...
spot_img
spot_img
spot_img