16.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022

По свекорот се огласи и Николина Пишек

НАЈЧИТАНО

Бидејќи последните недели се појавија многу шпекулации за смртта на Видое Ристовиќ, неговата сопруга, водителката Николина Пишек конечно се огласи на оваа тема.

– На прашањето како сум овие денови, не сакам да давам одговор. Ги има повеќе, но тоа е првото. На почетокот да ви кажам, не сакам да давам изјави за сите овие глупости што се појавуваат во медиумите – рекла Николина.

– Што и да кажам, оди во сто насоки и секогаш излегува лошо – изјавила Пишек за српски „Курир“.
Миша Гроф, таткото на Видое, открил во какви односи е со Николина.

– Со Николина сум во одлични односи. Не ме посетува, зошто да ме посетува, таа пред два дена од Белград замина со детето, бидејќи детето мора да оди на училиште. Едната внука е мала, постарата тешко се справува со загубата на татко ѝ – рекол расплаканиот Миша за споменатиот медиум.

Видое Ристовиќ ненадејно почина минатиот месец на 44-годишна возраст.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

НАЈНОВО