8.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022

Португалскиот фудбалски стратег Жозе Мурињо ја изненади јавноста откако се појави во спотот на британскиот рапер Стромзи

НАЈЧИТАНО

Португалскиот фудбалски стратег Жозе Мурињо ја изненади јавноста откако се појави во спотот на британскиот рапер Стромзи.

Песната трае скоро 11 минути, а Мурињо во еден момент се појавува со една од своите познати изјави.

 

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО