13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022

Поранешната љубовница на Тајгер Вудс ќе открие сочни детали во книгата

НАЈЧИТАНО

Рејчел Учител, поранешна љубовница на Тајгер Вудс, вели дека нема да штеди на деталите во книгата.
Рејчел Учител, која доживеа неколку моменти во центарот на вниманието, но е најпозната како љубовница на Тајгер Вудс, ќе ја раскаже својата приказна во биографијата поддржана од агент за издаваштво кој се држи до глаголот озлогласен и соработувал со многу познати личности во минатото. . Дејвид Вилјано досега составил неверојатна листа на ѕвезди со кои соработувал, вклучувајќи ги Мајкл Џексон, Џастин Тимберлејк, Мајк Тајсон, Џенет Џексон, Бритни Спирс, Принц, Кортни Лав, па дури и папата Јован Павле Втори. Исто така, има репутација за стекнување сочни достигнувања за своите клиенти.

Иако нејзината приказна е добро прифатена во медиумите, може слободно да се каже дека Вилјано верува дека Рејчел сè уште има нешто многу важно да каже. Извори изјавија за Page Six дека книгата ќе ја допре целата нејзина животна приказна, вклучувајќи ја и смртта на нејзиниот вереник во нападите на 11 септември. Нејзината слика се појави на насловната страница на Њујорк пост како „трагичното лице на Њујорк“.

Книгата исто така ќе даде увид во нејзината озлогласена афера со Вудс, која беше откриена во 2009 година од National Enquirer. Таа имаше афера и со актерот Дејвид Бореаназ, а за аферата со засрамен спортист зборуваше и во минатото, во документарниот филм Тигар.

Книгата, која кажува сè, најверојатно ќе се осврне и на смртта на нејзиниот татко од предозирање со дрога кога таа била дете, како и на сопствените проблеми со зависноста, за кои исто така разговарала во 4-та сезона на Celebrity Rehab со Dr. Дру. Изворите истакнуваат: „Сите мислат дека ја знаат нејзината приказна, но во реалноста не ја знаат“.

Пред да биде позната како љубовница на Вудс, таа беше продуцент на вести во Блумберг веднаш по дипломирањето на колеџот. Оттогаш, таа работи како дописник за Екстра, отвори продавница за играчки и беше претставник на веб-страницата Sugar Daddy Seeking Arrangements, која може да донесе доста интересни приказни. Со поранешниот бек на Пен Стејт, Мет Хан, тој има 10-годишна ќерка Вајат Лили Хан.

Точниот исход од книгата сè уште не е познат.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО