15.9 C
Ohrid
Tuesday, September 27, 2022

Поради лошата временска прогноза овој викенд, концертот на Владимир Четкар џез-соул-фанк ансамбл во Љубаништа кампинг е презакажан за 21 Август, Недела!

НАЈЧИТАНО

ВАЖНО СООПШТЕНИЕ!
Поради лошата временска прогноза овој викенд, концертот на Владимир Четкар џез-соул-фанк ансамбл во Љубаништа кампинг е презакажан за 21 Август, Недела!
Вратите за концертот на 21 Август се отвараат во 17:00 / концертот ќе започне во 18:30.
ВЛЕЗ БЕСПЛАТЕН
Резервација за маса на 075 362 584 /074 233 991

Бродскиот превоз на 21 Август ќе биде со бродовите Александрија 1 и 2
Повратни карти 300 МКД
Број за резервации за бродски превоз: 070 232 202

Поаѓање од градско пристаниште во 17:00 / враќање по завршувањето на концертот.

Картите се продаваат на бродовите Александрија 1 & 2 и на штандот од бродовите на градското пристаниште.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО