13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022

Погледнете зошто ова куче е попаметно од неговите газди наркодилери (ВИДЕО)

НАЈЧИТАНО

Ова видео, снимено за време на апсењето на група наркодилери од страна на бразилската полиција, деновиве е хит на социјалните мрежи.

Веднаш штом забележал дека неговите газди се полегнати на земја со лисици на рацете, паметниот ротвајлер легнува веднаш до нив.

А зошто да пружа отпор и нему да му стават лисици?

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

СПОРТ

[popmake-52754]

НАЈНОВО