Пике ја изневерувал уште во 2021 година и љубовницата ја носел дома

spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -

Фудбалерот Жерар Пике ја започнал љубовната врска со сегашната девојка Клара Чиа Марти уште во 2021 година и ја донел во куќата каде што живеел со пејачката Шакира, со која беше 12 години во врска и со која доби два сина.

Обожавателите забележале дека Пике и Клара тогаш снимиле интервју на Зум во куќата што ја делел со популарната колумбиска пејачка. Подоцна било откриено дека Клара, всушност, била редовен гостин.

Извори велат дека Шакира сега се чувствува скршено бидејќи тогаш мислела дека нивната врска е стабилна. Не можела да поверува дека неговата љубовница се одомаќинила и се чувствувала удобно во нивната куќа.

„Шакира често патуваше, а тој ја носеше Клара во нивната заедничка куќа. Таа беше во шок откако дозна дека ја изневерува многу подолго отколку што мислеше на почетокот“, рекол изворот.

Да потсетиме, Шакира и Пике раскинаа во јуни минатата година. Тие неодамна постигнаа договор за старателството над синовите Милан (9) и Саша (7). Пејачката наскоро ќе се пресели во Мајами и таму ќе ги одгледува нивните деца.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img

Османи повикува да се вратиме на позитивниот дијалог

„Време е да ставиме црта на пинг-понг дискусијата со Бугарија“, одговори денеска Бујар Османи на новинарско прашање дали македонското МНР ќе испрати протестна нота...

Јован Тозиевски ,Градоначалник на Општина Ресен-Искрено жалење од мое лично име и од името на граѓаните на Општина Ресен за катастрофалниот земјотрес кој и...

Изразувам искрено жалење од мое лично име и од името на граѓаните на Општина Ресен за катастрофалниот земјотрес кој и се случи на нашата...

Северна Македонија испраќа итна помош во Турција по катастрофалниот земјотрес

Владата на Република Северна Македонија попладнево одржа вонредна седница, со цел обезбедување итна помош за Република Турција, по катастрофалниот земјотрес што ја погоди земјата...

Moda

Екстравагантни изгледи на познатите од црвениот тепих на Греми наградите

Црвениот тепих на синоќешното 65. Греми награди секако не разочара. Најголемите музички имиња секогаш присуствуваат на најзвучната музичка вечер, а ни овогодинешната награда не...

Неочекуван тренд на хеланки оваа зима кои можете да ги носите во секое време и секаде

Да, хеланките со винил и кожен ефект се враќаат! На полето на хеланки, минатата година видовме (речиси) сè: особено хеланките со селотејп кај нозете повторно...

Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...
spot_img
spot_img
spot_img