More

  Парис Хилтон и нејзиниот сопруг се израдуваа на раѓањето на синот

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  - Advertisement -

  Ѕвездата на реалното шоу и нејзиниот сопруг Картер Реум ја објавија радосната вест преку социјалната мрежа Инстаграм.

  Парис Хилтон и нејзиниот сопруг Картер Реум беа пресреќни поради раѓањето на момчето кое на свет дојде со помош на сурогат мајка. Тие објавија симпатична фотографија на социјалната мрежа Инстаграм, а покрај неа напишаа: „Ти си сакан повеќе отколку што може да се опише“.

  Подоцна, Парис ја потврди веста за магазинот People и рече дека отсекогаш сакала да стане мајка, тоа бил нејзиниот сон. „Мило ми е што Картер и јас се најдовме. Возбудени сме што основавме семејство. Нашите срца се полни со љубовта што ја чувствуваме кон нашето момче“, додаде таа. Парот засега не и откри на јавноста какво име избрале за својот син.

  Парис и Картер се пар четири години. Тие почнаа да се забавуваат во 2019 година, а една година подоцна се верија. Во 2021 година, тие се венчаа во кругот на семејството и пријателите. Картер има 11-годишна ќерка од претходната врска, на која Парис преку брак и стана маќеа.

  - Advertisement -spot_img
  - Advertisement -spot_img
  - Advertisement -spot_img

  Голема заплена на кокаин: „Тоа е повеќе отколку што троши целата земја за 30 години“

  Полицијата на Нов Зеланд во средата соопшти дека запленила доволно кокаин за да го снабдува Нов Зеланд 30 години, откако пресретнала огромно пакување со...

  По жестоката физичка пресметка со сопствената сестра Едита на пејачката Инди Арадиновиќ ѝ пукна силиконот во градите

  По жестоката физичка пресметка со сопствената сестра Едита, пејачката Инди Арадиновиќ доживеа нова непријатност. На Инди ѝ пукна силиконот во градите, поради што мора...

  Жена живеела со 800 стаорци, сега бараат посвоители

  Љубител на глодари живеела со 800 стаорци во нејзината куќа во западната германска сојузна покраина Рајнска област-Пфалц, но интервенирала ветеринарната служба.Минатата недела ветеринарниот институт...

  Moda

  Екстравагантни изгледи на познатите од црвениот тепих на Греми наградите

  Црвениот тепих на синоќешното 65. Греми награди секако не разочара. Најголемите музички имиња секогаш присуствуваат на најзвучната музичка вечер, а ни овогодинешната награда не...

  Неочекуван тренд на хеланки оваа зима кои можете да ги носите во секое време и секаде

  Да, хеланките со винил и кожен ефект се враќаат! На полето на хеланки, минатата година видовме (речиси) сè: особено хеланките со селотејп кај нозете повторно...

  Тоа е најтренди боја на фармерки што ќе ја носиме во летото 2023 година

  Сивите фармерки се дефинитивно крој во кој вреди да се инвестира ова лето. Широки сиви фармерки - тренд кој им ласка на сите типови на...
  spot_img
  spot_img
  spot_img